Chess Tragedy | ChesStrategy Eski Sürümleri İndir

Windows Sürümü ( exe dosyası )

ChessTragedy_v2.0.b10A.exe
ChessTragedy_v2.0.b8.exe
ChessTragedy_v2.0.b7.exe
ChessTragedy_v2.0.b6.exe


Tüm İşletim Sistemleri ( jar dosyası )

ChessTragedy_v2.0.b10A.jar
ChessTragedy_v2.0.b8.jar
ChessTragedy_v2.0.b7.jar
ChessTragedy_v2.0.b6.jar


Sürüm Notları - Değişiklikler

2.0.b10 Sürümleri (Az Kaldı Geliyor - A sürümü çıktı)

B9'da minik bir bug olduğu için kaldırıldı. Bu bugdan dolayı b9 sürümü ofansif kısmında defansif oynuyor, defansif kısmında açılmıyordu. Bu durum b10 sürümü ile düzeltilmiştir.

Ofansif - Defansif her bir stil seçeneği artık tek bir stil döndürmek yerine her bir ofansif - defansif seviyesi için bu stile uygun A sürümünde yaklaşık 34 B sürümünde yaklaşık 625 C sürümünde yaklaşık 3360 oyun stili arasından rastgele bir seçim yapıyor. Yalnız buradaki sayı arttıkça stillerin ofansif - defansif seviyelerine uygunluğu garipleşebilir. O yüzden şimdilik sadece A sürümünü yaptım. Tahminen b11 sürümünde bu stil sayısını dengeli bir şekilde artırırım.


2.0.b8 Sürümü

Artık programa farklı diller eklenebiliyor. İngilizce dili eklendi. Program bilgisayarınızın diline göre otomatik olarak o dilde açılıyor. Şuan sadece Türkçe ve İngilizce yüklü. Bilgisayarınız başka dildeyse İngilizce otomatik olarak seçilir.


2.0.b7 Sürümü

Programın ezbere açılışları kaldırılmıştır. Ayrıca merkeze verdiği önem artırılmıştır. Bu sayede programın düşünerek mantıklı açılışlar yapabileceğine inanılmıştır.


2.0.b6 Sürümü

Uzun denemeler sonucunda stabil olduğu kanaatine varılmış, son versiyon.Chess Tragedy CorupTa (Halit Özsoy) ve Checkmate (Sirac Parıldı) tarafından yapılmıştır. Tüm hakları saklıdır. ©